Všeobecné obchodné podmienky nakupovania v internetovom obchode
MHM Fashion s.r.o. - www.mhm-fashion.eu


1) VŠEOBECNÉ USTANOVENIA

Zákazník uskutočnením záväznej objednávky potvrdzuje, že sa oboznámil a súhlasí s Obchodnými podmienkami pre dodanie bižutérie a šperkov tak, ako to určil predávajúci. Vzťahy medzi predávajúcim a kupujúcim sa riadia týmito obchodnými podmienkami, ktoré sú pre obidve strany záväzné.

 

2) OBJEDNANIE TOVARU A SLUŽIEB

Ponúkame Vám otváraciu dobu 24 hodín denne pri nakupovaní v našom internetovom obchode priamo z vašeho domova.
Vybranú bižutériu a šperky môžete objednať pomocou nákupného košíka, telefónu, e-mailu alebo písomne na našej adrese.
Predmetom zmluvy je tovar, uvedený v kúpnej zmluve – objednávke. Informácie o rozmeroch, váhe a ďalšie údaje, uvedené v popise výrobkov na našich stránkach, katalógoch, prospektoch a iných tlačovinách, pochádzajú od výrobcov a našich dodávateľov. Pokiaľ sa tieto údaje líšia od skutočnosti, e-shop nenesie za tento fakt žiadnu zodpovednosť. V prípade väčších nezrovnalostí Vás bude zástupca našeho obchodu bezodkladne kontaktovať.
Internetový obchod www.mhm-fashion.eu sa zaväzuje, že svojim zákazníkom dodá bižutériu a šperky v neporušenom stave a v súlade so špecifikáciami či vlastnosťami obvyklými pre daný druh tovaru, dľa predpisov a nariadení platných na území Českej a Slovenskej republiky.
Elektronická objednávka nadobúda platnosť okamihom, kedy sú vyplnené všetky požadované údaje uvedené v objednávkovom formulári. Táto objednávka sa stávam návrhom kúpnej zmluvy. Formálnym potvrdením tejto zmluvy kupujúcim je uzavretá kúpna zmluva, ktorá je naplnená dodaním bižutérie a šperkov na adresu uvedenú kupujúcim.
V niektorých prípadoch si predávajúci vyhraďuje právo osobného alebo telefonického overenia objednávky, obzvlášť v prípadoch, kedy je cena za bižutériu a šperky vyššia ako obvyklá. V takýchto prípadoch môže byť požadovaná záloha.

 

3) POTVRDENIE OBJEDNÁVKY

Objednávka uskutočnená zákazníkom e-shopu www.mhm-fashion.eu je prijatá do 24 hodín od podania a následne je kupujúcemu zaslaný potvrdzujúci e-mail. V deň, kedy sú šperky a bižutéria expedované, je o tejto skutočnosti kupujúci informovaný. V prípade, že k odoslaniu bižutérie a šperkov z nejakého dôvodu nedôjde, bude zákazník bezodkladne kontakovaný správcom e-shopu.


4) ZRUŠENIE OBJEDNÁVKY

Zákazník má právo zrušiť objednávku do 5 hodín od podania, bez udania dôvodu. Urobiť tak môže telefonicky alebo e-mailom. Pri zrušení objednávky je potrebné uviesť meno, e-mail, z ktorého bola objednávka urobená a popis objednanej bižutérie a šperkov.
Prevádzkovateľ obchodu sperkymhm.sk firma MHM FASHION s.r.o. je oprávnený jednstranne zrušiť elektronickú objednávku, najmä v týchto prípadoch:

vypredaný tovar
zle uvedená cena produktu
technický problém aplikácie

 

5) BALNÉ A POŠTOVNÉ

Objednané šperky a bižutéria budú zaslané podľa vybraného spôsobu dodania pri jednotlivých položkách nákupu. Pokiaľ si zákazník nevybral žiadny z ponúkaných spôsobov, tovar sa zasiela prostredníctvom slovenskej (českej) pošty.

 


6) DODACIE PODMIENKY

Doba dodania bižutérie a šperkov, zakúpených v našom e-shope je od 1 – 21 dní, pokiaľ nie je uvedené inak. V prípade, že niektorý tovar nie je skladom, bude o tejto skutočnosti kupujúci bezodkladne informovaný.

 


7) VÝMENA TOVARU

V prípade potreby je možné nepoužitú a nepoškodenú bižutériu a šperky vymeniť za iný druh. Bižutériu a šperky stačí poslať doporučeným balíkom (nie na dobierku) na adresu e-shopu. Náklady spojené s výmenou bižutérie a šperkov za iný tovar hradí kupujúci.

 

8) REKLAMÁCIE A ZÁRUKA

Prípadné reklamácie sú posudzované individuálne a v súlade s platnými právnymi predpismi. Kupujúci je povinný prípadné vady a poškodenie ohlásiť predávajúcemu ihneď po prevzatí tovaru. Za poškodenie spôsobené prepravcom e-shop nezodpovedá.
Na bižutériu a šperky je poskytovaná záručná doba 24 mesiacov, pokiaľ nie je stanovené inak. Záruka sa vzťahuje iba na výrobné vady.

Na čo sa záruka nevzťahuje:

závady vzniknuté bežným opotrebovaním
závady vzniknuté nesprávnym použitím výrobku

Postup pri reklamácii:

informujte nás o reklamácii telefonicky, e-mailom alebo písomne
tovar zašlite ako doporučený balík (nie na dobierku) na adresu e-shopu
do zásielky uveďte dôvod reklamácie a vašu adresu
priložte doklad o kúpe reklamovaného tovaru v našom obchode

Vašu reklamáciu vybavíme čo najrýchlejšie, najneskôr však do 30 dní od jej prevzatia našou firmou.

 


9) INFORMAČNÝ SPRAVODAJ

Zákazník odoslaním objednávky súhlasí s občasným zaslaním informačného spravodaja na ním uvedenú e-mailovú adresu, v ktorom mu budú predstavené novinky v ponuke, akcie a zľavy.

MenuX

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie

Souhlasím